מהי הדרך הטובה ביותר ללמוד ולהתקבל להייטק? גם אם אין לך ניסיון בכלל

נשמע לכם מעניין?
לקבלת פרטים והרשמה לקורס:

אלפי תקנים פתוחים במגוון חברות לאחת ממשרות ההייטק החשובות והיוקרתיות ביותר! עכשיו זה הזמן שלך להיות חלק מעולם הסייבר בעזרת קורס מוכר על ידי משרד הביטחון ומשרד החינוך ולא פחות חשוב – השמה בסיום

האיום מצד קבוצות האקרים מרחבי העולם על חברות ישראליות הוא איום מתמיד. מטרת ההאקרים הינה להשבית את פעילות האתר או לגנוב מידע יקר ערך מהחברה או מידע רגיש על לקוחותיה על מנת לדרוש תשלום כופר להחזרתו. סכנה גדולה יותר היא כמובן פריצה של האקרים אידיאולוגים או מדינות עויינות המנסות לפרוץ לאתרים ישראלים רגישים במטרה לשבש את אורח החיים של אזרחי המדינה.

חברות פינטק, אפליקציות, שירותים מבוססי ענן ועוד מגוון חברות במשק הישראלי הפועלות גם מול שווקים בינלאומיים רוצות לבטח ולהבטיח את הפעילות הרציפה שלהם ומשקיעות הון בגיוס אנשים איכותיים למקצוע הסייבר ואבטחת המידע. נכון לסוף שנת 2022 קיים מחסור חמור של עובדים מקצועיים בשוק הסייבר והטכנולוגיה וזו הזדמנות אדירה למתעניינים בתחום. והתנאים? בהתאם! בעוד שאנשי הייטק במקצועות שונים צריכים לפלס את דרכם מעלה, אנשי הסייבר נהנים מיוקרת המקצוע, משכורות גבוהות ותנאים מפנקים החל מהתפקידים הראשוניים בתחום.

להיות חלק מ"יחידות העילית" של ההייטק הישראלי

להיות עם היד על הדופק כל יום – כל היום. להיות אחראים על אתר או טכנולוגיה שהושקעו בהם מיליונים ולדעת שאתם השומרים בפתח, אנשי הצללים שמונעים משברים הרבה לפני שמישהו בצד השני של המסך חשב להוציא אותם לפועל. אנשי הסייבר כיום משמשים כעמודי התווך של מרבית החברות בשוק ההייטק הישראלי.

לדבריו של בן סיבוני מנכ"ל מכללת איקום ECOM – המקיימת מערך לימודים ושיטת לימוד חדשניות ומוכחות להכנה וקבלה של עובדים ללא ניסיון לעולמות ההייטק, "עולם הסייבר הישראלי הוא מקור לגאווה. כמות החברות העוסקות בתחום רק עולה משנה לשנה. חברות ישראליות עוסקות בתחומים מגוונים של סייבר ופועלות מול גופים וחברות עסקיות וממשלתיות בכל העולם. עוד טוען סיבוני ש"כיום יש צורך באנשי סייבר לא פחות ממעולים כדי להתמודד עם האיומים מבחוץ ולהתוות את דרכי הפעולה להגנה מפני תקיפות עתידיות".

כלים פרקטיים לעבודה החל מהיום הראשון בתפקיד

סייבר הוא אחד התחומים הדינמיים ביותר בעולם ההייטק הישראלי, הטכנולוגיה המתפתחת והאיומים הגוברים מציבות את החברות במשק במרדף מתמיד אחר העובדים המתורגלים והעדכניים ביותר בתחום ובהתאם לצרכים המיידים שלהן. במכללת איקום ECOM המכללה למקצועות ההייטק והדיגיטל פיתחו בעזרת מרצים העובדים כיום בתחום ובשיתוף חברות השמה לתחומי הסייבר בחברות הגדולות במשק, קורס ייחודי בעל תוכן רלוונטי בזמן אמת.

הקורס מתרכז במעט מאוד תיאוריה והמון ידע פרקטי ומעשי לפי צרכי השוק העדכניים ביותר. דניאל עוז ראש מערך הסייבר בכללית וראש תחום הסייבר במכללת איקום ECOM טוען כי "המטרה הינה לספק כלים מעשיים לעבודה בתחום החל מהיום הראשון", קורס הסייבר של איקום כולל גם:

  • האקינג!
  • ביצוע מבדק חוסן לאתרים – פריצה אקטיבית לאתר והתחקות אחר פעולות האקר פוטנציאלי
  • ניהול רשתות
  • מערכות הפעלה ותכנות
  • גישה מלאה למשך 5 שנים לתכני הקורס המתעדכנים כל הזמן!

הקורס מותאם לאנשים ללא ניסיון ורקע בתחום, כלל התלמידים נהנים ממכינה הכוללת מספר שיעורים כהכנה לקורס עצמו. במהלך הקורס צוות המרצים מעניק ליווי אישי וצמוד ומקיים מפגשי תרגול פרונטליים אחת לשבוע. בנוסף התלמידים בקורס נהנים מרשת חברתית שפותחה במיוחד באיקום, באמצעותה הם יכולים לשתף מידע, לתרגל ולהתעדכן יחד בתכני הקורס. 

מכללת איקום ECOM כרטיס הכניסה שלך להייטק

מכללת איקום ECOM וכלל הקורסים המועברים בה מוכרים מטעם משרד החינוך ומשרד הביטחון בקבלת מועמדים למקצועות ההייטק בצה"ל ובחברות הביטחוניות השונות. למעלה מ- 10000 תלמידים הפכו לבוגרי הקורסים השונים והשתלבו בכלל מקצועות ההייטק לרבות סייבר ואבטחת מידע ועשו זאת בהצלחה!

1. משלבים בין עבודה – לימודים – בית

ללמוד בכל מקום ובכל זמן! כלל שיעורי הקורס מועברים על ידי מיטב המרצים בשידור חי ובשעות נוחות. בנוסף כלל השיעורים מוקלטים וזמינים לכם באתר. צוות המרצים זמין לכם לכל שאלה בצ'אט, במייל ואפילו בטלפון!

2. נהנים מנטוורקינג עוד בשלב הלימודים

במכללת איקום ECOM קיים מערך לימודים מקוון המכיל למעלה מ- 50 קורסי הכנה דיגיטליים כמו קורס פייתון ולינוקס כהכנה ללימודי הסייבר ועוד קורסים רבים ללמידה מכל מקום ובכל זמן. מעבר הרשת החברתית של איקום מאפשרת לסטודנטים לתרגל יחד, לשאול שאלות וכמובן להתעדכן בחידושים ושינויים בתחום. לכל מסלול לימוד נפתחה קבוצה המכילה גם סטודנטים בהווה ובוגרים אשר השתלבו בתעשייה.

3. השמה גם בתחום הסייבר

לראשונה בישראל! שיתוף פעולה בין מכללת איקום עם חברת אולג'ובס, חברת ההשמה הגדולה בישראל! על מנת להבטיח את העדיפות וסיכויי ההשתלבות הגבוהים ביותר לבוגרי המכללה בתפקידי מפתח.

נשמע לכם מעניין?
לקבלת פרטים והרשמה לקורס:

חדשות נוספות

נשמע לכם מעניין?
לקבלת פרטים והרשמה לקורס:

יצירת קשר