סוף סוף הגיע לישראל – הקפה האיכותי שכבש את העולם

סוף סוף הגיע לישראל – הקפה האיכותי שכבש את העולם

עבור מיליוני אנשים בישראל אי אפשר לפתוח את היום ללא כוס קפה בבוקר. למעשה, הישראלי הממוצע שותה בין 2 ל-3 כוסות קפה ביום. לצד העובדה שהקפאין תורם רבות לשמירה על ערנות ושיפור הפרודוקטיביות שלנו במהלך היום, הרי שישנם אנשים שפשוט אוהבים את טעם הקפה ושותים אותו לרגיעה והנעה. אם אתם מנהלים עסק כמו בית מלון, בית קפה, מסעדה וכד' – כדאי לכם להכיר את מותג הקפה הבינלאומי שהגיע סוף סוף לישראל ובמלוא העוצמה – קפה דיטה. 

מה אנו יודעים על המותג האיטלקי הבינלאומי קפה דיטה?

קפה דיטה (Ditta Caffe) הוא מותג קפה איטלקי בינלאומי שהחל את דרכו בשנת 1932 כעסק קטן באיטליה. לאורך כמעט 100 שנות קיום, החברה חקרה, התפתחה ושיפרה כל אספקט אפשרי בהליך הייצור ואספקת הקפה ללקוחותיה. כיום החברה מספקת קפה משובח לעשרות מדינות ברחבי העולם ובהיקפים גדולים. בשנים האחרונות חדר המוצר החדש גם לשוק הישראלי, כאשר בתי קפה, מסעדות, בתי מלון ועסקים רבים אחרים החלו להסתער על המוקדים הטלפונים והדיגיטליים של היבואן הרשמי בישראל. 

להגדיל את מכירת הקפה בעסק – נקודה.

עסקים העוסקים באירוח או קולינריה מגישים/מוכרים קפה ללקוחותיהם דרך קבע. במחקר שנעשה בין דופיו איטליה בע"מ, היבואן הרשמי של קפה דיטה בישראל ובשת"פ עם לקוחות החברה, הצהירו בעלי העסקים על צמיחה של 156% במכירת הקפה השנה בעסק שלהם ביחס לשנים קודמות. הביקורות מדהימות ובעלי עסקים רבים כבר שריינו לעצמם מלאי חדש באמצעות חוזים ארוכי טווח וגם בכדי לשמור על מחיר הקפה שעולה בימים אלו. כידוע הרווח על קפה הינו גבוה מאוד בדרך כלל. כאשר משלבים בין החלטה כלכלית ומקצועית נבונה לבין איכות המוצר ללקוח מדובר במתכון עסקי מנצח.

איך ניתן להשיג קפה דיטה בישראל?

"הקורונה גרמה לעליה בצריכה הביתית המקצועית ולירידה בצריכת הקפסולות . הצרכן הישראלי מבין ומדויק יותר בכל הקשור בכוס הקפה שלו – הוא יודע מה הוא רוצה ויודע להעריך קפה איכותי . בתי העסק שעובדים עם קפה דיטה צומח בעשרות אחוזים מידי שנה ויותר מזה הצריכה של בתי העסק שעובדים עם קפה דיטה צומחים בעשרות אחוזים ניכרים מידי שנה . אין לנו לקוחות שנוטשים מה שמעיד לא רק על איכות הקפה אלא גם על איכות השרות"… כך אומר לנו מר מיקי סמוכה בעלים של חברת דופיו איטליה בע"מ היבואנית הרשמית של קפה דיטה וקפה יוניברסל בישראל .

היתרונות של קפה דיטה המסבירים את התופעה:

לקפה דיטה יש 4 תערובות שונות: 70/30 ,80/20 ,85/15 , 90/10  לטובת ערביקה. החברה האיטלקית המייצרת את הקפה קיימת מעל 90 שנה, מה שמעיד על הצלחת המוצר ומידת הפופולריות שלו. כמו כן החברה משקיעה במחלקת מחקר ופיתוח הדואגת לחקור, לשפר ולייעל אלמנטים שונים בתהליך הייצור והאספקה של המוצר, תוך הקפדה על איכות הקפה ושיפור המוצר והשירות ללקוחות. החברה עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וחדישה ודוגלת לשמר בין טכניקות הייצור המסורתיות לבין שימוש בטכנולוגיה. 

חוויית שירות בלתי נשכחת לבעלי העסקים:

לצד איכות הקפה המשפר את חוויית לקוחות הקצה, חברת דופיו איטליה דואגת כל הזמן לשפר ולייעל את איכות השירות אותה היא מספקת לבעלי העסקים העושים שימוש בקפה. על אף שהחברה מוכרת גם מכונות קפה בנפרד, היא מספקת ערך מוסף ללקוחותיה הקבועים עם כל הציוד הנדרש למכירת הקפה בבית העסק: החל ממכונה, מטחנה, כלים ועוד. כמו כן סופרוויזר מטעם החברה בודק ומכייל את הציוד מידי שבוע דבר המביא לרמת שביעות גבוהה מצד הלקוחות שכן נמנעים מהרבה מאוד תקלות . לעתים רבות הוא פותר תקלות שונות עוד לפני שהלקוח ידע עליהן בכלל. בעל העסק יכול להיות בראש שקט וליהנות מהגשת קפה איכותי יותר ללקוחותיו, ליהנות מהצמיחה במכירות ובהכנסות ועל הדרך גם לפנק את עצמו בכוס קפה טוב שבהחלט מגיע לו. 

לפרטים נוספים היכנס לאתר: caffeditta.com   או צרו קשר בוואטסאפ: 052-9501136

חדשות נוספות

יצירת קשר