סוגי בלנדרים לשייקים שיעזרו לכם לשמור על הבריאות

מי לא אוהב לפתוח את הבוקר עם שייק פירות בריא ומרענן? על מנת לפתוח את הבוקר עם חיוך, רצוי לקנות בלנדר מתאים לשייקים. ישנם מספר סוגים שיכולים להתאים ועל כן חשוב להיות קשובים לצרכים שלכם.

 בלנדר קלאסי

הבלנדר הקלאסי הוא הפתרון הכי מוכר להכנת שייקים. זה בלנדר מקצועי לשייקים מורכב מהמנוע, שמעליו יושב קנקן הבלנדר ובתוכו להבי חיתוך. בלנדרים כאלה לרב מגיעים עם רמות שונות של טחינה ומתאימים למגוון רחב של פעולות במטבח מעבר להכנת מיצים, בנוסף מתאים כציוד למטבח תעשיתי.

היתרון של בלנדר קלאסי הוא שהוא מתאים למגוון עצום של שימושים, אפשר לטחון בו מרקים, ממרחים וכמובן להכין מיצים.

החיסרון הוא שמדובר במכשיר גדול שתופס הרבה מקום ולרב עובד טוב רק עם כמות גדולה יחסית של דברים בפנים. בלנדר קלאסי וגדול לפעמים לא יטחן באופן חלק מספיק מרכיבים לכוס מיץ אחת.

 

בלנדר כוס

סוג הבלנד הטרנדי ביותר כרגע, במיוחד להכנת מיצים, הוא סוג הבלנדרים שטוחן את הפירות בתוך כוס שיכולה להפוך לכוס משקה בתום הטחינה. בלנדרים כאלה מיועדים להכנת מיצים. הם דומים לבלנדר הקלאסי בכך שמדובר במנוע שעליו יושב כלי המכיל את מה שרוצים לטחון, רק שבבלנדר כוס, המכסה של הכוס הוא החלק המכיל את הלהבים. כלומר הכוס יושבת באופן הפוך על המנוע, והמכסה שלה מתחבר למנוע וטוחן את תכולתה.

היתרון המרכזי של בלנדר כוס הוא הכוס הנשלפת וגודלה הקומפקטי. אפשר לקחת אותה בבוקר איתכם לעבודה ושתות את השייק בדרך. כמו כן, המכשיר הזה קטן בהרבה מבלנדר קלאסי, ותופס פחות מקום במטבח.

החסרונות של בלנדר כזה הם שהוא בדרך כלל מגיע עם מספר מצומצם של רמות טחינה ולא מתאים לשימושים רבים במטבח. כמו כן, הוא קטן ומתאים הרבה פעמים רק למנת מיץ אחת.

 

בלנדר מוט

דעתם של חדשות עשר שבלנדר מוט בדרך כלל עדיף לשימוש במרקים, אבל יכול להתאים גם למיצים. בלנדר מוט בדרך כלל מגיע עם כוס תואמת, אבל הוא בעצם עובד הפוך משני סוגי הבלנדרים האחרים. את בלנדר המוט צריך לדחוס מלמעלה לתוך הכוס הייעודית שלו.

היתרונות של בלנדר על פי חדשות בריאות באים לידי ביטוי בקומפקטיות שלו. מדובר במכשיר מאוד קטן שמתפרק לשני חלקים מרכזיים, מנוע ומוט נשלף שאליו מחוברים הלהבים והוא ניתן לשטיפה. כמו כן, בלנדר מוט בדרך כלל חזק מאוד ויכול לטחון מגוון רחב של מרכיבים.

החיסרון של בלנדר מוט הוא שלכוס בדרך כלל אין כיסוי והיא עלולה ללכלך.

חדשות נוספות

יצירת קשר