נפרדים מהמרכז: A-TECH בדרך להפוך לפארק העסקים המוביל בצפון. האם כדאי להשקיע בו?

במקום לרכוש עוד משרד באזור גוש דן, שכבר מתחיל להתמלא במגדלי משרדים, דווקא רכישת משרד להשקעה בפריפריה הצומחת, מסתמנת כבחירה הנכונה. הון עצמי מצחיק, צפי לעליית ערך של כ-150% ושכר דירה הגבוה פי 3 ממה שתקבלו בעבור נדל"ן למגורים

עפולה צומחת בשנים האחרונות בקצב גבוה – ומספקת לתושבים לא מעט סיבות להגיע דווקא אליה. צמוד לעיר שוכנת מכללת עמק יזרעאל המבוקשת המביאה אליה אוכלוסייה צעירה ואיכותית, בית החולים העמק פועל בעיר ומספק תעסוקה ושירותים רבים.

לכל אלה אפשר להוסיף את המיקום האסטרטגי של העיר – על כביש 65, עם תחנת רכבת לקו בין חיפה לבית שאן וקו ישיר לתל אביב שצפוי להיפתח, הטבות במיסים ובארנונה לחברות ולעסקים ותנופת בנייה. כל אלה מעלים את הביקוש – ואת המחירים בעיר.

 גל ההגירה החיובית לעפולה מייצר כמובן גם צורך במשרדים חדשים עבור בעלי עסקים, עצמאים, יזמים וחברות המגיעים לעיר. פרויקט A-TECH החדש, שממוקם בפארק ההייטק והעסקים של העיר עונה בדיוק על הדרישה, ומושך אליו משקיעים שמבינים את הפוטנציאל הגבוה של העיר.

עם הון עצמי של החל מ-58 אלף שקל ניתן לרכוש משרד חדש בפרויקט וליהנות לא רק מעליית ערך הנכס שצפויה בשנים הקרובות, אלא גם מדמי שכירות חודשיים שמצטברים לכ-18,000 ₪ בשנה  (כ-15% תשואה). הצפי לעליית ערך תוך שנים ספורות מגיע לכ-150% על ההון העצמי.

להשקיע בלהיט הנדל"ן הבא

הפארק החדש, שיוקם בלב העיר, יכלול משרדים בשטח של 65,000 מ"ר, לצד מרכז מסחרי של 15,000 מ"ר – שיגדיל את האטרקטיביות והביקוש למתחם. סטנדרט הבנייה בפרויקט גבוה במיוחד – עם טרקלין עסקים, מטבחון ומרפסת בכל קומה. להערכת גורמים בשוק הנדל"ן, עפולה תמשיך לצבור תאוצה גם בשנים הקרובות ובטווח של חמש שנים, כבר נראה עליות מחירים של ממש בעיר.

ליצירת קשר עם A -TECH השאירו פרטים

ההון העצמי הנדרש להשקעה, החל מ-58 אלף שקל, הוא מבין הנמוכים ביותר שאפשר למצוא כיום בשוק הנדל"ן בישראל – כך שהוא מאפשר למשקיעים רבים להיכנס גם כן למשחק, במקום לראות מהצד איך המחירים ממשיכים לעלות והם נשארים בצד. ההשקעה במתחם מספקת הזדמנות לתשואה בשתי דרכים שונות – גם בדמי השכירות, וגם מהאפשרות למכור את המשרד ברווח בעוד כמה שנים, לאחר שהמחירים יעלו באופן משמעותי.

העלות הכוללת למשרד בפרויקט, ברמת גמר גבוהה ובשטח של 19.3 מ"ר, היא 144,817 ₪  – כאשר בתחילה, כאמור, נדרשים רק 58,700 ₪, ואת שאר הסכום ניתן לשלם באופן הדרגתי, בהתאם להתקדמות הפרויקט ואף לקבל מימון מחברת טריא המלווה פיננסית את הפרויקט– כך, נהנים הרוכשים משכבה נוספת של ביטחון על השקעתם 

לנצל את פער המחירים

בחברה המשווקת מסבירים כי "הפרויקט קיבל כעת היתר בנייה עקרוני ועם אישורו הסופי תתחיל בנייה מואצת. הסטטוס הזה הוא מה שמאפשר למשקיעים זריזים לנצל את פער המחירים – שכן ברגע שהתוכניות יאושרו לבנייה, סביר להניח שמחירי הקרקע יקפצו באופן משמעותי ומי שירכוש עכשיו, יוכל ליהנות מפער המחירים", הפרוייקט קיבל אגרות סופיות להיתר ונמצא בתהליך מכרז קבלן מבצע לקראת התחלת בנייה.

בחברה מוסיפים כי "הניסיון בשוק הנדל"ן בישראל ובעולם מראה שהמשקיעים שנהנים מהרווחים הגבוהים ביותר, הם אלה שמזהים הזדמנויות מוקדם יותר מכל השאר. אנחנו מעריכים שגם במקרה הזה, קיימת הזדמנות השקעה ייחודית נכון לעכשיו – להשקיע סכום נמוך יחסית, וליהנות גם מתוספת חודשית משמעותית למשכורת הודות לדמי השכירות, וגם מעליית הערך הצפויה למשרדים", מסכמים בחברה.

למידע נוסף היכנסו לדף הבית של n10.

 

*הסכומים המצויינים לעיל אינם כוללים מע״מ.

חדשות נוספות

יצירת קשר