הפלטפורמה החדשה שתשנה את עולם התכשיטים בישראל

GEMS – הפלטפורמה החדשה שתשנה את עולם התכשיטים בישראל.

בשנים האחרונות עברנו בהדרגה לקנות הכל אונליין. לא רק עולם משלוחי האוכל ועולם רכישת הביגוד עברו מהפכה עם שמות כמו וולט נקסט וSHEIN -, אלא גם מוצרים גדולים ויקרים כמו מכוניות (ניתן לרכוש טסלה ברשת, למשל) או תכשיטים ו-GEMS, הפלטפורמה החדשה כבר גרמה למהפכה בעולם רכישת התכשיטים.
פלטפורמת ג'מס מאיימת לעשות מהפכה ענקית בעולם רכישת התכשיטים בישראל, לא רק באופן שאנו קונים תכשיטים אלא, במבחר הרחב והחובה של המוכר לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של תו התקן הישראלי.
בשנים שעברו, האופציה לקנות תכשיטים משובצים ביהלומים הסתכמה קנייה בחנות התכשיטים או בבורסה ליהלומים. רוב רובם של הישראלים רכשו יהלומים ותכשיטים בחנויות תכשיטים מוכרות ומעטים ידעו כי מדינת ישראל דאגה ליצור תו תקן אחיד וברור בנושא תכשיטים ויהלומים.
בתקופה האחרונה ישראלים רבים עברו לרכוש אונליין, בעקבות זאת תחום התכשיטים ויהלומים הפך פרוץ ומופקר. ישראלים רבים בחרו לוותר על קניית תכשיטי זהב ויהלומים. הישראלים אשר רכשו תכשיטים ויהלומים נותרו חשופים לתרמיות.

פה נכנסת לתמונה GEMS

הבשורה העיקרית של פלטפורמת Gems תכשיטים – היא לא רק טכנולוגיית המציאות הרבודה באתר – הממחישה באופן מדויק כיצד יראו התכשיטים כאשר תענדו אותם – אלא אפשרויות הבחירה ואמינות אשר יבטיחו לכם קנייה בטוחה.

עולם האונליין הביא לנו הישראלים מבחר ושפע שלא ידענו כמותו. העולם כולו פרוס לפנינו, אנחנו מזמינים כמעט כל דבר ברשת, רואים סרטים וסדרות מכל העולם. ג'מס – הפלטפורמה החדשה תאפשר לנו ליהנות מהשפע הקיים בעולם התכשיטים הישראלי באמצעות ממשק מתקדם המאפשר לנו לראות את המוצר, אפילו למדוד אותו. הכל על מנת שנוכל להרגיש שביקרנו ב- 100 חנויות ולהשוות ביניהן מבלי לצאת מהבית. ל-GEMS חנויות תכשיטים ברשת שבהן תמצאו מגוון תכשיטים בעיצובים אישיים, וכן שירותים משלימים רבים – תעודות גמולוגיות, ניקוי תכשיטים, תיקונים ועוד.

מאחורי האתר עומד צוות מקצועי של צלמים, מהנדסים ותכשיטנים כשעל כל התזמורת מנצח היזם דוד אבוג'דיד, קצין בחיל האוויר לשעבר, מהנדס מערכת ותכשיטן מוסמך אשר התמחה בשדרוג מערכות קיימות. כיאה לאיש הייטק דוד איתר את הטכנולוגיה המובילה בעולם ורתם אותה ליישום באתר. הטכנולוגיה מאפשרת לצרכנים לראות בנייד הדמיה מלאה שלהם עונדים את התכשיטים עד שהדבר האמיתי יגיע אליהם.
כלים טכנולוגיים נוספים הם כלים שיבדקו לעומק את איכות התכשיטים המוצעים למכירה על ידי היצרן הכוללים איכות ודירוג היהלומים ואבני החן המשובצות.

תכשיטנים מה הבשורה של ג'מס עבורכם?

בשנה האחרונה יותר ויותר חנויות אונליין של תכשיטים נפתחו. יצרני ומשווקי התכשיטים נמצאים במירוץ על מנת לזכות בחשיפה. הפלטפורמה החדשה של GEMS תאפשר לכם להגיע לכל בית בישראל, לזכות לחשיפה מירבית בכל רגע נתון. צוות התמיכה של ג'מס ילווה אתכם בכל התהליך הכולל צילומי קטלוג מקצועיים ב-360 מעלות, סרטון אינטראקטיבי, תמחור והעלאת המוצרים לפלטפורמה.

רוצים להיות חלק ממהפכה של gemsonline.co.il – השאירו פרטים וניצור קשר!

חדשות נוספות

יצירת קשר