ביטוח נסיעות הראל עושים באתר הרפליי

אם שמעתם שמומלץ לרכוש ביטוח נסיעות הראל דרך אתר הרפליי, שמעתם על כך כנראה ממישהו או ממישהי שהצליחו להוזיל עשרות אחוזים במחירי הביטוחים שלהם. כיצד זה עובד? בשורות הבאות, ריכזנו עבורכם מידע בחסות צוות הרפליי – בית השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל.

קודם כל, מהו אתר הרפליי?

מכירים את הפרסומת ההיא בטלוויזיה, בה מודיעים על כך ש-"לא מעוניינים למכור לכם ביטוח"? אז, אתר הרפליי עובד בצורה דומה. זהו אתר שבו ניתן להוזיל מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל, דרכו תוכלו למצוא ביטוחים לפי כמה פרמטרים שונים. למשל, לפי פרמטר של המדינה אליה אתם נוסעים, לפי סוגי הרחבות ביטוח שונות, לפי מצבים בריאותיים למיניהם ועוד. במילים אחרות, סקר שוק לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל. בפועל, רכישה דרך אתר הרפליי מאפשרת לכם לבדוק את השוק 360, כולל מחירים וכן מחירון הראל ביטוחים.

כמה עולה ביטוח נסיעות הראל לחו"ל?

אם אתם תוהים כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל, אנו נשמח להפנות אתכם לאתר הרפליי, בו תוכלו למצוא מחירון ביטוח הראל נסיעות לחו"ל. מתוך המחירון הנ"ל דגמנו כמה דוגמאות שעשויות לעשות לכם סדר בנושא:

  • ביטוח נסיעות לחו"ל עד גיל 40 יעלה לכם כ-2.20 דולר ליום אחד, כאשר תקופת הביטוח המקסימלית תעמוד על 365 יום בלבד.
  • ביטוח נסיעות בגילאי 41 – 60 יעלה לכם כ-2.20 דולר ליום, עם תקופת ביטוח מקסימלית של 180 יום.
  • ביטוחים בגילאי 61 – 65 יעלו כ-3.30 דולר ליום לתקופה מקסימלית של 120 יום.
  • ביטוחי נסיעות בגילאי 66 – 70 צפויים יהיו לעלות כ-4.25 דולר ליום, כאשר תקופת הביטוח המקסימלית תהיה 120 יום בלבד.

יש לציין, למרות הכתוב לעיל, תקופת הביטוח המקסימלית יכולה להשתנות בהתאם לגורמים שונים, לרבות מצבם הבריאותי של המבוטחים.

כמה עולה ביטוח נסיעות מעל גיל 70?

אם אתם מבוגרים מגיל 70 ומעוניינים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, אתם תהיו צפויים לשלם כ-6.55 דולר ליום. מחיר זה יהיה תקף עד גיל 75, ובהנחה שמצבם הבריאותי של המבוטחים הוא בסה"כ תקין ומאוזן. אם אתם מעל גיל 75 ועד גיל 80, המחירים יהיו צפויים לעמוד על כ-11.60 דולר ליום אחד בחו"ל. עבור מי שמעוניינים לטוס בין הגילאים 81 – 85, תהיו צפויים לשלם על הביטוח כ-11.60 דולר ליום. בגילאים מבוגרים יותר ועד גיל 95, המחיר בד"כ יעמוד על כ-17.20 דולר ליום אחד.

על מנת להוזיל את העלויות של הביטוח, ובמיוחד אם אתם טסים מספר אנשים לחו"ל, חשוב לעשות השוואת מחירים בין חברות ביטוח נסיעות לחו"ל. מומלץ לקבל לפחות 3 הצעות מחירים, ככה שתוכלו להתמקח בקלות על המחיר. זכרו, לא תמיד חובה ללכת על המחיר הזול ביותר, אלא שחשוב להתמקד בתנאי הפוליסה הכי מתאימים.

חדשות נוספות

יצירת קשר