בואו להיות חלק בתנופת הבנייה לעסקים והתפתחות עירונית בקריית גת!

כל מי שמתגורר בקריית גת או מנהל בה עסק, יודע היטב כי העיר זוכה בשנים האחרונות לתנופת בנייה מואצת. השילוב שבין מרחק נסיעה לא רב מאזור המרכז, ביחד עם המחירים שעדיין סבירים לחלוטין, לצד הגידול המתמיד בעלייה ובעסקים – חוברים יחדיו לכדי הזדמנויות מצוינות.

אם כן, בעיר מקודמים לא מעט פרויקטים של התחדשות עירונית, ובהם גם פרויקטים המקדמים את התעשייה והמסחר. אחת החברות המובילות בתחום זה היא רייסדור, האמונה על הקמת מרכזי מסחר ועסקים בכל רחבי הארץ. לאורך השנים צברה החברה מוניטין מצוין בזכות מרכזים הממוקמים באזורים מבוקשים ואסטרטגיים בארץ, הבנויים בסטנדרטים גבוהים ביותר. אכן, ההקפדה על איכות הבנייה, התכנון המוקפד והאזורים המצוינים, מתבטאים במרכזים בעלי תפוסת עסקים מלאה, הנהנים מתנועה מרשימה של לקוחות. לרייסדור יש חטיבת מרכזי מסחר ועסקים העסוקה בכל עת בייזום פרויקטים, החל בקריית גת ועד למגדלי רייסדור המוקמים בגוש דן.

מרכז מסחרי מתקדם בקריית גת

אחד מפרויקטי הדגל של החברה נקרא מרכז רייסדור אבניו, או פארק כרמי גת, והוא שוכן במיקום האופטימאלי בקריית גת. המרכז המסחרי נמנה על הציר המרכזי שמחבר בין חלקי שכונת כרמי גת, כך שישרת עשרות אלפי תושבים שיוצרים כוח קנייה איכותי וגדול במיוחד. מדובר במרכז מסחרי מרשים וגדול המציב סטנדרטים מעולים של נגישות ותכנון אופטימאלי עבור תושבי העיר והסביבה. וכמובן, הוא מהווה הזדמנות נהדרת לבעלי עסקים שמעוניינים להצטרף לתנופת הצמיחה של העיר בכלל, ושל שכונת כרמי גת בפרט.

המיקום המושלם של המרכז המסחרי מתבטא גם בסמיכות לשצ"פ המרכזי, אשר בו יתקיימו כנסים, אירועים והופעות. זאת כאמור, לצד הסמיכות אל ציר התחבורה המרכזי שבו חולפים בכל יום תושבים השכונה, ובסמוך לתחנות האוטובוסים והרכבת. יש לציין כי לא רחוק מהמרכז המסחרי קיים פארק תעשייה של שישים אלף דונם, אשר בו עובדים תושבי השכונה החדשה והעיר, ולמעשה יותר מעשרת אלפים עובדים נכון להיום. על כן, המרכז המסחרי עתיד להיות המקום הפופולארי ביותר לתנועת העובדים וקניותיהם.

מרכז רייסדור אבניו הינו בשטח של שבעת אלפים מטרים רבועים, עם בנייה בחצי גורן המאפשרת נגישות אידיאלית. החנויות כולן פונות אל הרחוב הראשי, ובמרכז חוצה הכביש הראשי כדי לאפשר גישה מקסימאלית ונוחה ביותר למבקרים. כל זאת, עם סביבה של שטחים ירוקים ושפע של חנייה, התורמים לחוויית בילוי וקניות מצוינת.

חדשות נוספות

יצירת קשר