אפשר לחייך | המרפאה שתשאיר לכם את החיוך על הפנים

מרפאת המומחים- מרפאת שיניים בכפר סבא הוקמה בשנת 1994 ומאז ועד היום היא מעניקה טיפולים ברמה הגבוהה ביותר, רופאי השיניים העובדים במרפאה מומחים כל אחד בתחומו ובנוסף המרפאה מעניקה מעטפת 360 כדי לתחזק ולשמר כל פה של כל מטופל במצב אופטימלי לאורך שנים ארוכות.

השיניים שלנו חשובות לכולנו: הן נחשפות בכל חיוך רחב שלנו, וכולנו רוצים להציג חיוך אסתטי וצחור, השיניים גם מיידעות אותנו בדרך הקשה והכואבת אם שכחנו אותן או הזנחנו. כאבי שיניים הם מהכאבים הקשים והבלתי נסבלים ביותר. העינוי שעובר מי שסובל מכאבי שיניים עד שמגיעה גאולתו אינו מומלץ לאף אחד. 

ד"ר רחל ענר הינה רופאת שיניים מומחית למחלות חניכיים, והיא הקימה כבר בשנת 1994 מרפאת שיניים בכפר סבא. מרפאת השיניים מציעה ללקוחותיה טיפולי שיניים ברמה מקצועית בלתי מתפשרת ומעטפת 360 ייחודית למטופל, במטרה לשמר את המצב האופטימלי והבריא של הפה לכל אורך הדרך לאחר סיום הטיפול המוצלח. 

הטיפול האיכותי והמקצועי ביותר

במרפאה מועסקים רופאים מומחים בתחומם, הרופאים כולם בוגרי לימודי רפואת שיניים בארץ, מאוניברסיטת תל אביב ומבית הספר לרפואה הדסה. בנוסף, כל הרופאים העובדים במרפאה עברו התמחות נוספת ברישיון משרד הבריאות (מה שמתבטא בעוד 4 שנות התמחות בתחום ההתמחות הספציפי) 

בשונה ממרפאות שיניים אחרות, בה רופא אחד מבצע את שלל הטיפולים בעצמו, כולל סתימות, טיפולי שורש, עקירות, השתלות, וטיפולי שיקום לסת- במרפאת המומחים השיטה שונה: ד"ר רחל ענר, בעלת המרפאה, רופאת שיניים מומחית למחלות חניכיים ובעלת ניסיון של 35 שנה, מקבלת את המטופל לאבחון מקיף ראשוני, היא ממפה את חלל הפה ומכינה תוכנית טיפולים מקיפה. הטיפול עצמו מתחלק בין הרופאים המומחים העובדים במרפאה, כך שהמטופל מקבל כל סוג של טיפול ממומחה בתחומו, אשר התמחה במשך שנים בתחום הייעודי בו הוא עוסק.  טיפול שורש ייעשה אצל מומחה לטיפולי שורש מהטובים בתחומו, מחלות חניכיים יקבלו טיפול עילית מדויק ומקצועי אצל מומחה למחלות חניכיים, השתלות שיניים, עקירות וטיפולי כירורגיית פה ייעשו אצל מומחה ייעודי, טיפולי שיקום הפה בכל מגוון המורכבויות וייבוצעו ע"י המומחים לשיקום הפה במרפאה ובנוסף טיפולי שיניים לחרדתיים ומטופלים החולים במחלות כלליות מורכבות המהוות אתגר לטיפולי שיניים.

בניית תוכנית הטיפולים תיעשה תוך הסתכלות על כל הפה והתייחסות לכל הבעיות- כולל בעיות הנמצאות בשלב הראשוני שעדיין לא מורגש ולא כואב. תכנית הטיפול תענה באופן יסודי על מצב הפה, תוך מתן סדרי עדיפויות מקצועיים. למידע נוסף על חדשות בריאות היכנסו לקטגורה המתאימה.

ליצירת קשר עם מרפאת המומחים השאירו פרטים

מעטפת 360 לכל מטופל 

על פי בדיקה של n10 בסוף תוכנית הטיפולים מתקיימת פגישת סיכום אצל ד"ר רחל ענר בעלת המרפאה המנצחת על מקהלת הטיפולים האיכותית הניתנת למטופל. בפגישה זו תיעשה ביקורת ובדיקה כי כל הטיפולים בוצעו במלואם  על הצד הטוב ביותר. ומצב הפה אופטימלי. 

שימור המצב ותחזוקה

המטופלים במרפאת המומחים בכפר סבא יכולים להיות רגועים שהפה שלהם בידיים טובות ויש מי שדואג לו:

לאחר פגישת הסיכום, עם סיום ביצוע תוכנית הטיפולים, ד"ר רחל ענר תציע תוכנית לשימור בהתאם למצב הפה, תקבע מה התדירות המומלצת לטיפולי שיננית לדוגמא מי שקיימת אצלו בעיית חניכיים, התדירות המומלצת  להגעה לטיפולי שיננית היא פעם בשלושה חודשים, וכאשר לא קיימת רגישות מיוחדת בפה התדירות המומלצת היא פעם בחצי שנה. בנוסף תקבע פגישת ביקורת שוטפת בתדירות של פעם בשנה, במטרה לבחון את מצב הפה לזהות בעיות בראשיתן ולטפל בהן מייד במטרה לשמר את הפה במצב אופטימלי ולא להגיע לכאבים ולצורך בטיפולים מסובכים עקב הזנחה. 

ד"ר רחל ענר מדגישה כי תחזוקה ואכילה של מאכלים בריאים היא אלמנט חשוב מאוד בטיפול בשיניים ולא בכדי המרפאה מקפידה על מתן מעטפת תחזוקה מצויינת למטופליה. היא מציינת כי "התחזוקה הביתית והמקצועית במרפאה חשובה בכל מצב, הן עבור שיניים טבעיות וחושב לאין ערוך בשיניים שאינן טבעיות –  הכוונה לשתלים דנטלים".

אם אתם רוצים להניח את בריאות הפה שלכם בידיים המנוסות, המסורות והמקצועיות ביותר, המייצגות תפיסת שירות איכותי טיפול ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ושמירה על תוצאות אופטימליות באופן עקבי לאורך שנים, נראה שמצאתם את המקום הנכון עבורכם.

ליצירת קשר עם מרפאת המומחים השאירו פרטים

חדשות נוספות

יצירת קשר